Sportieve staf

Sportieve staf

Joost Bossin
Olivier Blijkers
Algemeen Verantwoordelijke Jeugdopleiding Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding
Image result for tel icon  0474 84 04 21
Image result for tel icon  0483 40 98 09
Image result for e-mail icon joost.bossin@gmail.com
Image result for e-mail icon olivier.blijkers@gmail.com

Steven Vancutsem
Jordi Garreyn
Coördinator U6-7-8-9 Coördinator U6-7-8-9
Image result for tel icon  0473 91 99 33
Image result for tel icon 0479 51 84 77
Image result for e-mail icon steven.vancutsem@telenet.be
Image result for e-mail icon jordi.garreyn@gmail.com

Morgane Wijns Bruno Mathay
Coördinator U10-11-12-13 Coördinator U10-11-12-13
Image result for tel icon  0472 63 84 15
Image result for tel icon  0499 76 03 18
Image result for e-mail icon morgane.wijns@hotmail.com
Image result for e-mail icon bruno.mathay@gmail.com




Dirk Bajart
Coördinator U14-15-16-19
Image result for tel icon  0471 52 00 84
Image result for e-mail icon  bajartdirk@gmail.com






 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!